Yeni Seat Leon ST 4Drive

Seat-Leon ST 4Drive 2015  Seat-Leon ST 4Drive 2015  Seat-Leon ST 4Drive 2015

Çok yönlü SEAT Leon şimdi sahnede. ST 4Drive versiyonlarının eklenmesiyle, İspanyol üreticinin başarılı serisi şimdi tüm tekerlekten çekiş sistemi ile donatılmış yeni modelleri satışta.

Yeni Leon ST 4Drive en acımasız yol yüzeylerinde bile maksimum yol tutuş sağlayan modern, elektronik kontrollü Haldex kavrama sistemine sahiptir. Eğer sportiflik, işlevsellik, performans ve verimlilik diyorsanız Leon ST bilinir, sonuç olarak çok yönlü gerçek bir şampiyon.


SEAT Leon içi dört tekerlekten çekiş yeteneği özellikleri ilk kez bu modelde sunulmuyor. 1999 yılında, 1.8 20VT 4 Leon varyantı tüm tekerleklerden çekiş sistemi ile mükemmel performans birleştirdi. Günümüzde, yeni Leon serisinin çok yönlü ST versiyonları beşinci nesil Haldex sistemi ile donatılmıştır. Bu bir hidrolik aktüatör ve ilave aktif güvenlik ve dinamikleri için tüm sürüş durumlarında hızlı hareket eden entegre bir elektronik kontrol ünitesi kullanır. Aynı zamanda her türlü önemli sürüş koşulları için yeni Leon ST 4Drive üstün kavrama vererek, çekiş ve virajlardaki yol tutuş kabiliyetinde XDS kendinden kilitleme diferansiyeli, ile birlikte çalışıyor olmasıdır.


Leon ST 4Drive özellikli dört tekerlekten çekiş 105 ve 150 PS güç üreten iki, altı-ileri manuel TDI motorlar bulunmaktadır. Her iki motor şaşırtıcı verimlilik ile olağanüstü performansı birleştirir. 105 PS 1.6 TDI 119 g / km emisyon ile her 100 kilometrede sadece 4,5 litre ortalama tüketir. Bu 187 km / h hıza ulaşıyor ve 0'dan 12 saniye içinde 100 km / h hıza. Öte yandan, 2.0 TDI motorda ortalama yakıt tüketimi 124 g / km emisyon ile 100 kilometre başına sadece 4.8 litre. Sadece 8.7 saniyede 100 km / h ve 211 km / saat hıza ulaşır Bu rakamlar, olağanüstü bir performans sunan bir all-wheel drive araba etkinliğini vurgulamaktadır.


Akıllı elektronik kontrolü ile yeni nesil TDI motor ve all-wheel yanı sıra, Leon ST 4Drive dört tekerlekten EDS dinamik kontrol sistemi, XDS ön ve arka aks çapraz kilit, gibi modern teknolojilerin geniş bir yelpazeye sahiptir. ESC elektronik stabilite programı ve çoklu çarpışma için fren maksimum güvenlik sağlar. Ayrıca, isteğe bağlı hi-tech özellikler, tam LED farlar, şehir içi acil fren fonksiyonu ile ACC Adaptif cruise control, uyuşukluk algılama ve Başlık Kontrol şerit tutma asistanı bulunmaktadır.

Bu web sayfasında HTML5 ve CSS3 kullanılmıştır. | Copyright © 2012 FATİH TOPAL